Ballina Showbiz Safetja vishet me xhinse, po duket si ҫikë e re

Safetja vishet me xhinse, po duket si ҫikë e re

133
SHPËRNDAJE

Safete Mustafa është këngëtarja shumë e dashur kosovare.

Ajo dhe motra e saj Sahidja njihen në publik si Motrat Mustafa dhe këngët e tyre janë tejet të pëlqyera, shkruan ORAinfo.

Përveç me këngët e saj Safetja komentohet shumë edhe për jetën private.

Ajo sot ka publikuar një foto ku shihet e veshur si të ishte vajzë e re dhe po duket mjaftë bukur./ORAinfo/

-----