Ballina Showbiz Safetja lajmërohet nga pushimet, shikoni kush po e shoqëron

Safetja lajmërohet nga pushimet, shikoni kush po e shoqëron

119
SHPËRNDAJE

Safete Mustafa është këngëtarja shumë e dashur kosovare.

Ajo dhe motra e saj Sahidja njihen në publik si Motrat Mustafa dhe këngët e tyre janë tejet të pëlqyera, shkruan ORAinfo.

Përveç me këngët e saj Safetja komentohet shumë edhe për jetën private.

Ajo sot ka publikuar një foto në të cilën shihet në pushime.

Motra e saj Shkurta është ajo që po e shoqëron atë./ORAinfo/

-----