Ballina Showbiz Safetaj publikon foto nga shtëpia e saj, kaq shumë është shëndoshur ajo

Safetaj publikon foto nga shtëpia e saj, kaq shumë është shëndoshur ajo

24
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Safete Mustafa është këngëtarja shumë e dashur kosovare.

Ajo dhe motra e saj Sahidja njihen në publik si Motrat Mustafa dhe këngët e tyre janë tejet të pëlqyera, shkruan ORAinfo.

Përveç me këngët e saj Safetja komentohet shumë edhe për jetën private.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket paksa e shëndoshë./ORAinfo/

---- ---- ----
-----