Ballina LifeBizare Sadri Abazi imiton Ramën, deputeti shkon me atlete dhe kostum në parlament...

Sadri Abazi imiton Ramën, deputeti shkon me atlete dhe kostum në parlament (Fotot)

30
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Nuk e dimë nëse quhen të lira, mesatare apo të shtrenjta një palë këpucë “Hogan” që kushtojnë 325 euro, por duhet thënë se deputeti Abazi po ndjek trendet e modës, diçka që nuk e kemi parë më parë në veshjet e tij.

Ai ka vendosur të imitojë Ramën. /Panorama

---- ----
----
----- ----
-----