Ballina Showbiz Sabri Fejzullahu sot feston ditëlindjen, e dini sa vite mbushi?

Sabri Fejzullahu sot feston ditëlindjen, e dini sa vite mbushi?

93
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Sabri Fejzullahu cilësohet si ikona e muzikës shqiptare.

Ai i dhuroi publikut me dekada vetëm këngë që u bënë hite të padiskutueshme, përcjell ORAinfo.

Ato dëgjohen dhe këndohen me nostalgji të madhe nga publiku i të gjitha brezave.

Sot, Sabriu feston ditëlindjen e 72-të.

E në këtë ditë ai mori urime të shumta nga familjarë, miq dhe fansa./ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----