Ballina Showbiz Sa qenka rritur, Eno Popi poston foton e ëmbël të vajzës së...

Sa qenka rritur, Eno Popi poston foton e ëmbël të vajzës së tij (FOTO)

150
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Moderatori i dashur për publikun, Eno Popi, u bë baba për herë të parë në vitin 2018 me partneren, Atena Pali.

----

Ata mirëpritën vogëlushen Liv dhe e mbajtën mjaft diskrete jetën e tyre si prindër, duke mos publikuar foto të vajzës.

Fotot e para të vajzës ai i publikoi në ditëlindjen e parë të vogëlushes dhe që në atë kohë nuk e kishim parë si dukej Liv.

Por ditën e djeshme, Eno ka vendosur të ndajë një foto të saj pas kaq shumë kohësh dhe Liv qenka rritur kaq shumë.

Në foton e ëmbël moderatori shfaqet duke e mbajtur në krah dhe i puth kokën vogëlushes së tij.

Eno është shumë diskret për jetën private të tij dhe me nuk publikun shumë foto në rrjetet sociale.

----- ----