Ballina Lajme nacionale Sa po respektohen masat kundër Covid-19?

Sa po respektohen masat kundër Covid-19?

11
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

 

Deri tani janë shqiptuar qindra gjoba për mosrespektim të këtyre masave.

Me kryeinspektorin në Ministrinë e Tregtisë dhe Industrisë, Lulzim Sylën bisedoi kolegu Bahtir Cakolli./21Media

 

 

The post Sa po respektohen masat kundër Covid-19? appeared first on RTV21.

---- ---- ----
-----