Ballina Showbiz Sa fustana do t’i ndërroj Afrona në dasmë, e tregon vet ajo

Sa fustana do t’i ndërroj Afrona në dasmë, e tregon vet ajo

27
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Afrona Dika së shpejti do të bëhet nuse.

Ajo dhe Blero janë ndër më të komentuarit në estradën shqiptare dhe dasma e tyre, padyshim që pritet të bëjë bujë të madhe, shkruan ORAinfo.

Për t’i kontribuar kësaj zhurme mediatike, Blero dhe Afrona nuk po ndalen së ofruari material në rrjetet sociale.

Afrona që po bën kanagjeqin e saj super të shtrenjtë në Greqi duket se ka zgjedhur kohën e papërshtatshme për të marrë rreze dielli.

E tashmë ajo ka bërë të mundur që ndjekësit e saj t’i bëjnë pyetje në Instagram.

Njëra ndër pyetjet ishte se sa fustana do t’i ndërroj në dasmë.

Tre ishte përgjigja e Afronës në këtë pyetje./ORAinfo/

---- ---- ----
-----