Ballina Showbiz “Sa e thellë është dashuria jote për mua”, postimi prekës i Dafina...

“Sa e thellë është dashuria jote për mua”, postimi prekës i Dafina Zeqirit

49
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Vjollca Haxhiu vishet me komplete, kështu nuk e kemi parë moti

Dafina Zeqiri ka publikuar një foto.

Dafina Zeqiri është duke djegur rrjetin me publikimet e shpeshta.

Është një ndër artistet më të komentuara në showbiz për aryse të ndryshme e njëra ndër to gjithmonë do të mbetet dukja e veçantë, e cila çdo herë befason fansat, shkruan lajmi.

Vjollca Haxhiu vishet me komplete, kështu nuk e kemi parë moti

Ndërsa në publikimin e fundit në Instagram, bukuroshja brune shfaqet mjaft joshëse me poza të ndryshme delikate para kamerës.

“Sa e thellë është dashuria jote për mua”, thotë ajo krah fotografive dhe nuk dihet se a është një pyetje drejtuar dikujt apo vetëm një rresht i pëlqyer nga Dafina.

Vjollca Haxhiu vishet me komplete, kështu nuk e kemi parë moti

Dafina së fundmi është duke shijuar suksesin e projektit muzikor, “Zili zili”, këngë e cila ka mledhur rreth 4 milionë klikime për disa javë.

---- ---- ----
-----