Ballina Sport S ishin dikur dhe si janë sot/ Transformimi i pabesueshëm i yjeve...

S ishin dikur dhe si janë sot/ Transformimi i pabesueshëm i yjeve të futbollit

48
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Lufta mes futbollistëve është shumë e fortë dhe mjaft e egër. Ata do të bënin gjithçka për të qenë në avantazh ndaj kundështarit të tyre.

----

Kjo do të thotë më shumë punë në palestër, orë të gjata për të pasur trup perfekt dhe ngritjen e peshave të rënda për të forcuar muskujt.

Falë stërvitjes së fortë dhe regjimit strikt, ata sot kanë një trup për t’u pasur zili.

----- ----