Ballina Showbiz Ryva vishet sërish me dallamë, i lë nën ‘hije’ të gjitha nuset...

Ryva vishet sërish me dallamë, i lë nën ‘hije’ të gjitha nuset e estradës

76
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kjo do të jetë kënga që do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision 2021

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

----

E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe në fushën e muzikës, shkruan ORAinfo.

Ryva është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private dhe shumë aktive në rrjetet sociale.

Në foton e fundit ajo është shfaqur e veshur me dallamë dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Kjo do të jetë kënga që do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision 2021

----- ----