Ballina Showbiz Ryva vesh fustanin më të bukur, por zbulon këtë pjesë të trupit

Ryva vesh fustanin më të bukur, por zbulon këtë pjesë të trupit

17
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe në fushën e muzikës, shkruan ORAinfo.

Ryvën e gjejmë tejet aktive edhe në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me fustan të bardhë dhe ka zbuluar këmbët./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----