Ballina Showbiz Ryva provokon rëndë me pamjen e fundit, të tillë nuk e keni...

Ryva provokon rëndë me pamjen e fundit, të tillë nuk e keni parë kurrë

49
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe në fushën e muzikës, shkruan ORAinfo.

Ryvën e gjejmë tejet aktive edhe në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se ka ekspozuar këmbët dhe po duket shumë provokative./ORAinfo/

---- ---- ----
-----