Ballina Showbiz Ryva provokon rëndë me foton e fundit, si do të reagojë burri...

Ryva provokon rëndë me foton e fundit, si do të reagojë burri i saj?

76
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe në fushën e muzikës, shkruan ORAinfo.

Ryvën e gjejmë tejet aktive edhe në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet nga plazhi dhe ka provokuar me ekspozimin e gjoksit./ORAinfo/

---- ---- ----
-----