Ballina Showbiz Ryva provokon me asetet e saj, kaq joshëse nuk e keni parë...

Ryva provokon me asetet e saj, kaq joshëse nuk e keni parë moti

28
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe në fushën e muzikës, shkruan ORAinfo.

Ajo gjatë verës po është shumë e zënë nëpër dasma të ndryshme dhe koncerte.

Krahas angazhimeve në muzikë, Ryva është shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Ajo ka publikuar një video nga një aheng ku ka shkëlyqer me pamjen.

Ndërsa në këtë video ajo nuk ka hezituar të ekspozoj edhe gjok sin e saj. /ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----