Ballina Showbiz Ryva nuk po ndalet, sonte shkon në dasmë me këtë pamje ‘vezulluese’

Ryva nuk po ndalet, sonte shkon në dasmë me këtë pamje ‘vezulluese’

165
SHPËRNDAJE

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe në fushën e muzikës, shkruan ORAinfo.

Ryvën e gjejmë tejet aktive edhe në rrjete sociale.

Ajo publikoi një foto ku shihet e veshur me një fustan të gjatë dhe si gjithmonë po duket tejet bukur./ORAinfo/