Ballina Showbiz Ryva niset për dasmë e veshur me fustanin plot ‘xixa’, po shkëlqen...

Ryva niset për dasmë e veshur me fustanin plot ‘xixa’, po shkëlqen e tëra

80
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe në fushën e muzikës, shkruan ORAinfo.

Ryvën e gjejmë tejet aktive edhe në rrjete sociale.

Sonte ajo publikoi një foto ku shihet e veshur me një fustan plot shkëlqim dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----