Ballina Showbiz Ryva Kajtazi me fustan të gjatë, do ta ‘shkri’ burrin e saj...

Ryva Kajtazi me fustan të gjatë, do ta ‘shkri’ burrin e saj me këtë pamje

127
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe në fushën e muzikës, shkruan ORAinfo.

Ryvën e gjejmë tejet aktive edhe në rrjete sociale.

Sonte ajo publikoi një foto ku shihet e veshur me një fustan të gjatë dhe si gjithmonë po duket tejet bukur./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----