Ballina Showbiz Ryva i prenë flokët, kaq ndryshe po duket në look-un e ri

Ryva i prenë flokët, kaq ndryshe po duket në look-un e ri

31
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe në fushën e muzikës, shkruan ORAinfo.

Ryvën e gjejmë tejet aktive edhe në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një video pasi ka dal nga frizerka.

Me flokë të prera fort dhe të finerata, Ryva po duket tjetër person në look-un e ri. /ORAinfo/

---- ---- ----
-----