Ballina Showbiz Ryva del në qytet me veshje e grim të rëndë, ja si...

Ryva del në qytet me veshje e grim të rëndë, ja si po duket

10
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera shqiptare.

Këngët e saj pëlqehen nga publiku i të gjitha moshave që nga ato të fillimeve të karrierës, përcjell ORAinfo.

Ryva është shumë aktive edhe në rrjete sociale krahas angazhimeve që i ka në profesion.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë në qytet mirëpo, është veshja dhe grimi i saj i rëndë që morën tërë vëmendjen./ORAinfo/

---- ---- ----
-----