Ballina Sport Rugani është me fat, partnerja e tij ndez rrjetin me postimin e...

Rugani është me fat, partnerja e tij ndez rrjetin me postimin e fundit

27
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Partnerja e Daniele Ruganit, Michela Persico, ka ndezur rrjetin me postimin e fundit. Modelja e njohur italiane e cila është dhe gazetare njëkohësisht nuk ka nguruar të ndajë me ndjekësit e saj në “Instagram” një pjesë nga xhirimet e një seti fotografik, ku ajo është vetëm me të brendshme.

 

Persico surprizon herë pas here fansat e saj me fotot apo videot intime, ku sigurisht bien në sy format perfekte të 30-vjeçares.

Kujtojmë që ajo ka disa vite e lidhur me ish-mbrojtësin e Juventusit si dhe kanë një fëmijë sa bashku tashmë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Michela Persico (@michelapersico)

Ndërkohë, Rugani është ende pjesë e bardhezinjve, por është në huazim tek Cagliari në mënyrë që të aktivizohet më shumë.

Italiani numëron vetëm 5 ndeshje këtë sezon në Serie A, ku ka shënuar dhe një gol. /  abcnews.al

 

The post Rugani është me fat, partnerja e tij ndez rrjetin me postimin e fundit appeared first on Abc News.

---- ----
-----