Ballina Showbiz Rudina Magjistari si rrallëherë publikon foton e ëmbël me të bijën dhe...

Rudina Magjistari si rrallëherë publikon foton e ëmbël me të bijën dhe ka vetëm dy fjalë (FOTO)

6
SHPËRNDAJE

Rudina Magjistari është një ndër moderatorët më ta dashura shqiptare. Ajo vazhdimisht ndan në rrjete sociale detaje nga jeta e saj e përditshme.

Mirëpo, postimet më të shpeshta që shohim në llogarinë e Rudinës janë ato të punës, ndërsa jetën personale moderatorja përpiqet ta mbajë sa më larg syrit të mediave.

Por, dashuria për fëmijët i tejkalon edhe këto “rregulla strikte” që i ka vendosur vetes, ndaj Rudina nuk mundi të mos ndante një moment tepër të ëmbël me të bijën, Mian.

Herën e fundit që kemi parë një foto të saj, ajo ishte shumë e vogël, por koha ka kaluar shpejt dhe Mia ka ndryshuar.

Si rrallëherë, Rudina ka publikuar pozën e bukur me të voglën e saj, ndërsa krahas postimit shkruan: “Perfeksion i vërtetë”.

FOTO:

 

View this post on Instagram

 

Pure perfection ❤ #love #daughter #motheranddaughter #mialuleqingji #happiness #perfection

A post shared by RUDINA MAGJISTARI (@rudinamagjistari) on

The post Rudina Magjistari si rrallëherë publikon foton e ëmbël me të bijën dhe ka vetëm dy fjalë (FOTO) appeared first on Lajme.al.

-----