Ballina Showbiz Rudina Dembacaj s’pyet për koronavirus, fotoja me ish-deputetin tregon se…

Rudina Dembacaj s’pyet për koronavirus, fotoja me ish-deputetin tregon se…

160
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Edhe pse koronavirusi ka frikësuar thuajse të gjithë shqiptarët, për Rudina Dembacajn jeta vazhdon normalisht.

Aktorja e humorit vijon të shijojë dashurinë me ish-deputetin Mark Frroku, pa u shqetësuar aspak për situatën alarmante të krijuar në vend, ku deri më tani janë infektuar 23 persona dhe është shënuar një viktimë.

Rudina ka publikuar një foto të Frrokut në “Story”, ku në sytë e tij janë dy zemra, në të cilat shfaqet vetë aktorja.

---- ----
----
-----
-----