Ballina Showbiz Rudina Dembacaj poston pozën e rrallë, e përqafuar me vajzën e Mark...

Rudina Dembacaj poston pozën e rrallë, e përqafuar me vajzën e Mark Frrokut (FOTO)

92
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Që në daljen e saj të parë në publik, Rudina Dembacaj ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve. Por prej disa kohësh është kthyer në një nga femrat më të komentuara në mediat online.

Çdo postim që bën në rrjetet sociale si dhe daljet në publik, menjerëherë komentohen nga fansat e saj të shumtë.

Por një ditë më parë, moderatorja dhe aktorja e njohur, ka kthyer sytë nga vetja me një foto të publikuar në “Instagram”-in e saj. Në foton e realizuar nga fotografja e njohur, Anjeza Dyrmishi, Rudina shfaqet së bashku me vajzën e partnerit të saj, Mark Frroku.

“Nga ekspozita e @anjezadyrmishiofficial me @erta_frroku”, shkruan Dembacaj krahas pozës që menjëherë ka marrë mijëra pëlqime. Ndërkohë edhe komentet janë shumë pozitive për Rudinën, ku fansat e komplimentojnë për sjelljen e saj ndaj fëmijëve të ish-deputetit.

---- ----
----
-----
-----