Ballina AKTUALE Rruga Muhoc-Breznicë mund të shfrytëzohet

Rruga Muhoc-Breznicë mund të shfrytëzohet

499
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Qytetarët e Malësisë së Bujanocit mund të shfrytëzojnë rrugën Muhoc – Breznicë, rregullimi të cilës ka përfunduar dje dhe e cila është krejtësisht e qarkullueshme, ka njoftuar komuna e Bujanocit.

Ky intervenim është bërë me Vendim të Shtabit për situata të jashtëzakonshme dhe ka për qëllim lidhjen e Malësisë me qytetin e Bujanocit.

----- ----