Ballina Lajme nacionale Rrokulliset traktori në Suharekë, vdes një person

Rrokulliset traktori në Suharekë, vdes një person

48
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Ka ndërruar jetë një person në Suharekë.

Një person ka vdekur në Suharekë, pasi derisa ishte duke drejtuar traktorin, ka humbur kontrollin dhe pasi kërcen nga traktori, goditet nga rimorkio.

Si pasojë i njëjti ka marr lëndime vdekjeprurëse.

“Viktima mashkull K-Shqiptar përderisa ishte duke drejtuar traktorin, humb kontrollin e traktorit, kërcen nga ai dhe goditet nga rimorkio. Si paso i njëjti pëson lëndime të rënda trupore, ku me pas vdesë. Vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion”.

---- ----
-----