Ballina Lajme Bota/Rajoni Rritet numri i viktimave në Shqipëri, ja në sa ka arritur

Rritet numri i viktimave në Shqipëri, ja në sa ka arritur

23
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Po vazhdon të rritet numri i viktimave në Shqipëri.

49 viktima nga tërmeti në Shqipëri.

Më shumë se 48 orë nga tërmeti i fuqishëm që goditi Shqipërinë mëngjesin e së martës, vijojnë kërkimet për nxjerrjen e 2 personave në Durrës.

Kërkimet po vijojnë intensivisht në 2 pika të qytetit bregdetar, në Kënetë tek vila e shembur ku dyshohe të jetë 1 anëtar i familjes Lala dhe tek një pallat në zonën e njohur si ‘2 Gjelat’.

Sipas informacioneve po kërkohet për një trupë të pa jetë.

---- ---- ----
-----