Ballina Sport Rrëzohet vajza/ Ronaldo me thirrjen epike: Penallti dhe karton…(VIDEO)

Rrëzohet vajza/ Ronaldo me thirrjen epike: Penallti dhe karton…(VIDEO)

84
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Cristiano Ronaldo vazhdon të jetë i izoluar në Madeira, së bashku me familjen e tij. Ylli portugez, Georgina Rodriguez dhe tre fëmijët, vazhdojnë të dhurojnë spektakël në rrjetet sociale.

Sot, në një video të publikuar, ylli portugez ka bërë një thirrje epike. Teksa vajza e tij i afrohet te pjata me ushqim që Ronaldo ka, pengohet dhe rrëzohet. CR7, pa u munduar fare ta ngrejë lart, therrët: Penallti!

----

Gjithashtu, Ronaldo kërkon dhe karton të verdhë. Edhe pse prej shumë ditësh larg futbollit, sulmuesi i Juventusit e ka mendjen te sporti më i dashur në botë…!

----- ----