Ballina Lajme Rrëzohet një aeroplan në Serbi

Rrëzohet një aeroplan në Serbi

87
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Siç zbulojmë jozyrtarisht, një aeroplan i panjohur u rrëzua në fshatin Brasina afër Loznica.

Sipas dëshmitarëve okularë, avioni fluturoi mbi Guçevo drejt Zvornikut në një fluturim të ulët nga drejtimi i Cer dhe bëri një rreth. Pas kësaj, u dëgjua një zhurmë e tmerrshme. Askush nuk mund të konfirmojë me siguri se cili aeroplan është, ushtarak apo civil.

Brigadat e zjarrfikësve u dërguan menjëherë në vendin e ngjarjes.

Pas pak me detaje të tjera…

---- ---- ----
-----