Ballina LifeBizare Rreth botës në foto/ Nga qeni i veçantë i Obamas, te murgjit...

Rreth botës në foto/ Nga qeni i veçantë i Obamas, te murgjit budistë dhe ecja mbi flakë

15
SHPËRNDAJE

Nga qeni i veçantë i Obamas te murgjit budistë dhe ecja mbi flakë, njihuni me disa nga shkrepjet më spektakolare të ditës së sotme.

Më poshtë, në albumin fotografik pasqyrohen fotot më mira të ditës, të cilat janë realizuar nga agjencitë më prestigjioze botërore. Hidhini një sy galerisë virtuale dhe njihuni me to.

-----