Ballina Lajme nacionale Rrahje mes udhëtarit dhe kondukterit në Prishtinë, policia bëri këtë veprim

Rrahje mes udhëtarit dhe kondukterit në Prishtinë, policia bëri këtë veprim

30
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ka ndodhur një rrahje mes udhëtarit dhe kondukterit.

Sot pasdite ka ndodhur një mosmarrëveshje në një nga linjat e Trafikut Urban në Prishtinë.

Në këtë mosmarrëveshje janë përfshirë një kondukter dhe një udhëtar, në një nga linjat e kësaj kompanie të transportit publik.

Këta të dy janë rrahur mes vete, por nuk dihet shkaku.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 15:00.

Të dy të dyshuarit janë shoqëruar për në Stacionin Policor.

---- ----
-----