Ballina Showbiz Rozana thyen akullin, publikon foton e parë me të dashurin e saj

Rozana thyen akullin, publikon foton e parë me të dashurin e saj

36
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Duket se më në fund Rozana vendosi ta thyej akullin.

Rozana Radi e ka bërë publike lidhjen e saj të re disa vite pasi u nda nga reperi kosovar MC Kresha.

Derimë sot nuk kemi pas rast që ta shohim personin e ri që ka hyrë në jetën e Radit.

Por, mbrëmë ajo kishte vendos që një pjesë të tij ta bënte publike duke treguar se sa shumë e do.

Ajo dhe i dashuri i saj i ri kishin dal në mbrëmje për t’u dëfryer dhe kishin fotografuar duart e tyre, duke i shoqëruar Rozana me një zemër.

---- ----
-----