Ballina Showbiz Rozana Radi emocionon me urimin për Ardit Gjebrean

Rozana Radi emocionon me urimin për Ardit Gjebrean

39
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Rozana Radi ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, përmes së cilës uroi Arditin për ditëlindje, shkruan lajmi.net.

Në urimin për ditëlindje, këngëtarja ka përmendur edhe mbështetjen që e ka marrë gjithmonë nga Arditi.

“Urime ditëlindjen Ardit Gjebrea. Zgjodha kete foto per te uruar sepse kam gjetur gjithmone mbeshtetje artistike dhe njerezore tek ty! Lum ata qe kane nje mik dhe nje krah ku te mbeshtetem! Jeto gjate e na mbaj gjalle me artin tend!”, ka shkruar ajo. /Lajmi.net/

---- ---- ----
-----