Ballina Showbiz Ronela fotografohet në plazh, befason me pamjen

Ronela fotografohet në plazh, befason me pamjen

35
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ronela Hajati është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Pos për këngët ajo shquhet edhe për paraqitjet shumë të veҫantë, shkruan ORAinfo.

Ronela është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Këngëtarja ka ndarë një imazh nga plazhi ku shfaqet në bikini edhe pse nuk zbulon shumë nga asetet trupore sërish ka arritur të marrë komente pozitive dhe pëlqime për pamjen.

Ronela është duke shijuar suksesin e këngës së fundit ‘Lage’ e cila numëron mbi dy milion klikime në platformën Youtube. /ORAinfo/

---- ----
-----