Ballina Showbiz Ronela bën ndryshimin e madh, nuk do ta njihni me këtë pamje

Ronela bën ndryshimin e madh, nuk do ta njihni me këtë pamje

28
SHPËRNDAJE

Ronela Hajati është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Pos për këngët ajo shquhet edhe për paraqitjet shumë të veҫantë, shkruan ORAinfo.

Ronela është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se ka ndryshuar stilin e flokëve dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

-----