Ballina Showbiz Ronela bëhet kaqurrele e vishet shumë ngushtë, po duket një ‘bombë’ e...

Ronela bëhet kaqurrele e vishet shumë ngushtë, po duket një ‘bombë’ e vërtetë

63
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ronela Hajati është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Pos për këngët ajo shquhet edhe për paraqitjet shumë të veҫantë, shkruan ORAinfo.

Ronela është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet e bukur dhe atraktive./ORAinfo/

---- ---- ----
-----