Ballina Sport Ronaldo thyen karantinën, me avion privat niset drejt Italisë (Foto)

Ronaldo thyen karantinën, me avion privat niset drejt Italisë (Foto)

58
SHPËRNDAJE

Cristiano Ronaldo ka lënë Madeirën dhe është kthyer në Itali, së bashku me familjen e tij, pas gati dy muajsh në ishullin e tij të lindjes.

35-vjeçari u shoqërua nga shofei në aeroportin që mban emrin e tij, ku mori avionin privat. Mediat e huaja shkruajnë se Ronaldo u nis të hënën në mbrëmje më të dashurën e tij Georgina Rodriguez dhe katër fëmijët.

-----