Ballina Sport Ronaldo thyen karantinën, me avion privat niset drejt Italisë (Foto)

Ronaldo thyen karantinën, me avion privat niset drejt Italisë (Foto)

66
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Cristiano Ronaldo ka lënë Madeirën dhe është kthyer në Itali, së bashku me familjen e tij, pas gati dy muajsh në ishullin e tij të lindjes.

35-vjeçari u shoqërua nga shofei në aeroportin që mban emrin e tij, ku mori avionin privat. Mediat e huaja shkruajnë se Ronaldo u nis të hënën në mbrëmje më të dashurën e tij Georgina Rodriguez dhe katër fëmijët.

---- ---- ----
-----