Ballina Sport ‘Ronaldo pëlqen djemtë’, pronari i agjensisë VIP për çifte: Lidhja me Irina...

‘Ronaldo pëlqen djemtë’, pronari i agjensisë VIP për çifte: Lidhja me Irina Shayk ishte për të mbuluar anën e errët

12
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Pronari i një agjensia VIP për çifte, Piotr Listerman, ka bërë deklarata deri diku shokuese për yllin portugez të futbollit Cristiano Ronaldo, aktualisht lojtar i Juventusit.

Sipas ‘Grodon’, Listerman ka deklaruar se CR7 pëlqen djemtë dhe se lidhja me modelen ruse Irina Shayk, të cilën e ka munduar ai, ka qenë për të mbuluar këtë anë të errët të tij.

“Po e njoha Ronaldon me Irina Shayk. Megjithatë lidhja e tyre ishte një gënjeshtër, pasi sulmuesi pëlqen djemtë e rinj.

Marrëdhënia mes tyre ishte e dobishme për të dy, pasi Irina Shajk mori popullaritet, ndërsa Ronaldo nuk dëshironte të zhgënjente fansat dhe vendosi të gjente një femër të mirë. Mes Ronaldos dhe Irinës nuk kishte asnjë marrëdhënie reale, edhe nëse kishte ajo ishte aksidentale. Nga ana tjetër, unë mora 100 mijë euro si kompensim për lidhjen e tyre,”- u shpreh Listerman.

Aktualisht Cristiano Ronaldo është i fejuar me modelen latine Georgina Rodriguez, me të cilën ka edhe një fëmijë.

---- ----
----
----- ----
-----