Ballina Sport Ronaldo nxjerr pamjet e rralla me familjen (Foto)

Ronaldo nxjerr pamjet e rralla me familjen (Foto)

263
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ashtu si pjesa më e madhe e Evropës, edhe familja e Cristiano Ronaldos po qëndron në izolim brenda shtëpisë, për të shmangur infeksionin potencial me koronavirus.

----

Dhe natyrisht që këshilla e ekspertëve është që të qëndrojmë në shtëpi derisa të mos ketë rrezik për infeksion.

Ronaldo ka publikuar një fotografi familjare për Pashkë, në të cilën ndodhet partnerja e tij, Georgina Rodriguez dhe katër fëmijët e futbollistit.

----- ----