Ballina Sport Ronaldo injoron rregullat për koronavirusin, organizon festë për ditëlindjen e mbesës (FOTOT)

Ronaldo injoron rregullat për koronavirusin, organizon festë për ditëlindjen e mbesës (FOTOT)

99
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Cristiano Ronaldo ka thyer masat e vendosura për parandalimin e përhapjes së koronavirusit.  Futbollisti ka organizuar një festë me familjarët për ditëlindjen e mbeses së tij e cila feston 21-vjetorin.

Ronaldo së bashku me Georginën dhe fëmijët kanë shkuar në shtëinë e mbesës për të festuar.

----

E pranishme në këtë festë ishte gjithashtu edhe nëna e Ronaldos, Dolores Aveiro.

“Kur je në karantinë me familjen, por gjithsesi kalon një ditëlindje tepër të bukur”, ka shkruar  në rrjete sociale mbesa e Ronaldos, Alici.

----- ----