Ballina Sport Ronaldo dhe Georgina nuk duan t’ia dinë për koronavirusin, fotografohen teksa shëtisin...

Ronaldo dhe Georgina nuk duan t’ia dinë për koronavirusin, fotografohen teksa shëtisin me… (FOTO)

173
SHPËRNDAJE

Teksa shumë vende të botës u izoluan si pasojë e pandemisë Covid-19, Cristiano Ronaldo vendosi që të shkonte së bashku me familjen në ishulin Madeira në Portugali.

Duket se futbollisti i famshëm dhe partnerja e tij, Georgina Rodrigues, janë mjaft të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Ata janë fotografuar së fundmi teksa shijojnë stërvitjen në natyrë. Të shtunën, ylli 35-vjeçar së bashku me Georginën dhe djalin e tij 9-vjeçar, kanë ecur në një terren shkëmbor.

Në fotot, bukuroshja 26-vjeçare duket super në formë me streçe dhe atlete.

-----