Ballina Sport Ronaldo dhe Georgina nuk duan t’ia dinë për koronavirusin, fotografohen teksa shëtisin...

Ronaldo dhe Georgina nuk duan t’ia dinë për koronavirusin, fotografohen teksa shëtisin me… (FOTO)

188
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Teksa shumë vende të botës u izoluan si pasojë e pandemisë Covid-19, Cristiano Ronaldo vendosi që të shkonte së bashku me familjen në ishulin Madeira në Portugali.

----

Duket se futbollisti i famshëm dhe partnerja e tij, Georgina Rodrigues, janë mjaft të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Ata janë fotografuar së fundmi teksa shijojnë stërvitjen në natyrë. Të shtunën, ylli 35-vjeçar së bashku me Georginën dhe djalin e tij 9-vjeçar, kanë ecur në një terren shkëmbor.

Në fotot, bukuroshja 26-vjeçare duket super në formë me streçe dhe atlete.

----- ----