Ballina Showbiz Rona publikon foton më të ëmbël të vajzës së saj

Rona publikon foton më të ëmbël të vajzës së saj

34
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo tashmë ka marrë epitetin e të qenurit nënë.

Këngëtarja Rona Nishliu është bërë nënë.

Rona Nishliu dhe bashkëshorti i saj, Flori, janë bërë prindër për herë të parë.

Rona ka sjellë në jetë vajzën të cilës i kanë vënë emrin Noa, ndërsa ajo është lindur më 19 korrik.

Ndërsa këngëtarja edhe ka postuar një fotografi të saj me vajzën pas lindjes, e krah tyre është edhe bashkëshorti i Ronës.

---- ----
----
-----
-----