Ballina Showbiz Rona publikon foton e parë me foshnjën, tregon edhe emrin e saj

Rona publikon foton e parë me foshnjën, tregon edhe emrin e saj

27
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Rona Nishliu është këngëtarja që prej shumë vitesh është pjesë e pandashme e muzikës shqiptare.

Ajo suksesin më të madh e arriti në kohën kur përfaqësoi Shqipërinë në Eurovision ku edhe zuri vendin e parë, shkruan ORAinfo.

Rona tani është e martuar dhe tashmë është bërë nënë.

Ajo ka treguar se foshnja e saj e ka emrin Nora dhe ka publikuar pamjen e parë me të./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----