Ballina Showbiz Rona Nishliu po bëhet nënë, kështu duket në muajin e fundit të...

Rona Nishliu po bëhet nënë, kështu duket në muajin e fundit të shtatzënisë

66
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Rona Nishliu është këngëtarja që prej shumë vitesh është pjesë e pandashme e muzikës shqiptare.

Ajo suksesin më të madh e arriti në kohën kur përfaqësoi Shqipërinë në Eurovision ku edhe zuri vendin e parë, shkruan ORAinfo.

Rona tani është e martuar dhe në pritje për t’u bërë nënë për herë të parë.

E me foton e fundit ajo ka treguar se si po duket pak para lindjes së foshnjës./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----