Ballina Showbiz Rona Nishliu bëhet nënë, mësohet gjinia e foshnjës

Rona Nishliu bëhet nënë, mësohet gjinia e foshnjës

37
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Është bërë nënë për herë të parë.

Rona Nishliu sot i ka dhënë jetë fëmiut të parë mësojnë burimet e Prive.

Këngëtarja ende nuk ka dalë publikisht me ndonjë deklaratë apo ndonjë postim në rrjete sociale por sipas raportimeve Nishliu ka sjellë në jetë një vajzë me emrin Noa.

Gjendja shëndetësorë e tyre shëndetësore është stabile dhe priten detaje më të hollësishme gjatë orëve në vazhdim.

---- ---- ----
-----