Ballina Showbiz Romancë në ‘PërPuthen’, Ina i dhuron Gerit puthjen e parë (FOTOT)

Romancë në ‘PërPuthen’, Ina i dhuron Gerit puthjen e parë (FOTOT)

192
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

PërPuthen është rubrika e emisionit “E Diell” që ka rrëmbyer zemrën e publikut në mbarë trevat shqiptare.

Një nga dyshet më të preferuara dhe komentuara njëkohësisht, është Ina dhe Geri. Pas shumë takimeve së bashku, dhe sinjaleve të dashurisë, erdhi dhe ajo që të gjithë prisnin, puthja e parë mes çiftit më të ri në PërPuthen.

----

Çifti rikonfirmoi përsëri dhe takimin e ardhshëm mes tyre. A do të ketë puthje të tjera mes tyre? Gjithçka mund të ndodhi, java e ardhshme do të sqaroj gjithçka.

----- ----