Ballina Sport Roma-Juventus, dalin formacionet zyrtare të supersfidës

Roma-Juventus, dalin formacionet zyrtare të supersfidës

8
SHPËRNDAJE

Kanë dalë formacionet zyrtare të klasikes të futbollit italian mes Romës dhe Juves.

Bardhezinjtë do të kërkojnë fitoren për të marrë kreun të vetëm, ndërsa Roma lufton për zonën Champions.

Formacionet zyrtare:

Roma: Pau Lopez; Florenzi, Smalling, Mancini, Kolarov; Diawara, Veretout; Zaniolo, Pellegrini, Perotti; Dzeko.

Juventus: Szczesny; Cuadrado, Demiral, Bonucci, Alex Sandro; Rabiot, Pjanic, Matuidi; Ramsey; Dybala, Ronaldo.