Ballina Showbiz Roberti na prezanton me vajzën që ia mori zemrën, shfaqet të përqafuar

Roberti na prezanton me vajzën që ia mori zemrën, shfaqet të përqafuar

87
SHPËRNDAJE

Robert Berisha është muzikant dhe këngëtar shumë i njohur.

Ai u bë i njohur fillimisht si burri i Nora Istrefit, shkruan ORAinfo.

Por, para pak javësh ata i dhanë fund martesës shumë vjeҫare.

Që nga ndarja me Norën, ai është edhe më aktiv në rrjetet sociale, por edhe me mbrëmje muzikore.

E sot ai ka publikuar një foto bashkë me vajzën e saj.

Duket se Renee është vajza e vetme që ia ka marrë zemrën Robertit./ORAinfo/

-----