Ballina Showbiz Roberti kënaqet duke u argëtuar me këtë person

Roberti kënaqet duke u argëtuar me këtë person

84
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Roberti kalon kohë të mirë me vajzën.

Javët e fundit, mediat rozë u vërshuan nga lajmi për ndarjen e çiftit të estradës, Robert Berishës dhe Nora Istrefit.

Ata ishin bashkë për më shumë se një dekadë.

Nga martesa e tyre kanë një vajzë me emrin Renee. Pas lajmit për ndarjen, Nora ishte në pushime bashkë me vajzën dhe nënën e saj në Turqi nga ku vazhdimisht publikoi imazhe të ndryshme.

Ndërsa, mbrëmë duket se kohë të mirë me vajzën kaloi Roberti, i cili në Instastory publikoi disa fotografi bashkë me të ëmblën Renee, shkruan rtv21.

Ndarjen e tyre e ka bëri publike, Roberti përmes një postimi në Instagram, të cilin pastaj e ka fshirë.
Nora është ajo e cila ende nuk ka dhënë ndonjë deklaratë në lidhje me këtë. Kujtojmë se, në vitin 2014, Nora dhe Roberti kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë.

Kjo dasmë kishte mbledhur shumë këngëtarë dhe personazhe të njohura të showbizit, duke u kthyer në qendër të vëmendjes së mediave rozë. Nga martesa e tyre, çifti ka një vajzë, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Renee.

---- ----
----
----- ----
-----