Ballina Showbiz Roberti ia mori vajzën Norës pas ndarjes, shikoni çka bëjnë bashkë

Roberti ia mori vajzën Norës pas ndarjes, shikoni çka bëjnë bashkë

143
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ndarja e Norës dhe Robertit po bën bujë të madhe në publik.

Dyshja para pak javëve i dhanë fund martesës dhe lidhjes së tyre shumë vjeçare, përcjell ORAinfo.

Pas ndarjes, për Renenë po kujdeset Nora.

Mirëpo, nuk e lë pa takuar as Roberti, i cili së fundi e ka marrë vajzën dhe në foton e publikuar shihet se e ka dërguar atë në një vend me lodra./ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----